JHL 824 hallitus 1.1.2022–31.12.2022

Puheenjohtaja Emma Lapinmäki
040 843 6979
puheenjohtaja@jhl824.fi

Sihteeri  Mari Söderholm
sihteeri@jhl824.fi

Varapuheenjohtaja Valtteri Rautalin

rautalinvaltteri@gmail.com

Taloudenhoitaja Anna Peiponen
laskut@jhl824.fi

Jäsenasianhoitaja Armi Rensujeff                armi.rensujeff@gmail.com

Jäsenasiainhoitaja Heli Koivumäki
Info@jhl824.fi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Opintosihteeri, tiedotussihteeri Kirsi Uutela
uutiska@gmail.com

Työtaisteluvastaava Anneli Westerlund 
anneli.westerlund8@gmail.com 

Työtaisteluvastaava Susanna Korpela
susanna.korpela@elisanet.fi

Hallituksen jäsen Laura Korhonen
laura-korhonen@windowslive.com

Hallituksen jäsen Mari Lyysaari

mari.rastas@gmail.com 

Hallituksen varajäsen Merja Juhola
muulikki@gmail.com

Hallituksen varajäsen Miira Reitama

mreitama66@gmail.com